Fotoğrafı Paylaşır Paylaşmaz Öldürüldü! Güzellik Kraliçesi Konumunu Yazdı, Dakikalar Sonra Kurşuna Dizdiler

Eski Ekvador Güzeli yarışmacısı ve 23 yaşındaki Landy Párraga, Quevedo’daki bir restoranda ahtapot ceviche yerken kendini fotoğrafladı ve bu fotoğrafı Instagram’da 173 bin takipçisiyle paylaştı. Ancak, bu paylaşımın ardından kısa bir süre içinde vurularak öldürüldü.

OLAY ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Párraga’nın paylaştığı fotoğrafın ardından, restoranın güvenlik kameraları, silahlı kişilerin mekana ateş açtığını ve genç kadının üç kez vurulduğunu gösteriyor. Olayda birlikte olduğu başka bir adam da vuruldu ancak kimliği ve durumu henüz doğrulanmadı.

YOLSUZLUK SORUŞTURMASIYLA BAĞLANTI

Párraga’nın ölümüyle ilgili polis soruşturması sürerken, genç kadının bir yolsuzluk soruşturmasıyla bağlantılı olduğu ve geçen yıl hapishanede çıkan isyanda öldürülen uyuşturucu kaçakçılığı sevgilisi Leandro Norero ile ilişkili olduğu doğrulandı.

EŞYALARI ARASINDA MODELİN FOTOĞRAFLARI BULUNDU

Ölen adamın eşyaları arasında modelin fotoğrafları da bulundu ve hediyeler aldığına dair kanıtlar ortaya çıktı. Modelin mali durumu da soruşturma altına alındı ancak kendisi hiçbir zaman suçlanmadı ve Norero ve örgütüyle olan ilişkisi hakkında kamuya açık bir yorumda bulunmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x