Seç-beğen-çal: Yaralı hırsız zor zaptedildi

Adana’da kıyafet çalmak için kapı camını kırdığı mağazaya girerken yaralanan Özlem D. (38) gelen polis ekiplerine direndi. Tüm uyarılara rağmen dışarı çıkmayı reddedince müdahale eden polis, Özlem D.’yi yaka paça gözaltına aldı.

HIRSIZLIK ANI KAMERADA 

Olay, Seyhan ilçesi İbo Osman Caddesi’nde meydana geldi. Giyim mağazasının sahibi, sabah iş yerine geldiğinde kapı camının kırık olduğunu, içeride de yaralı bir kadının kıyafet çaldığını gördü. Polisi arayan iş yeri sahibi, kadından dışarı çıkmasını istedi.

Ancak kadın olumsuz cevap verdi. İş yeri sahibi, bu sırada cep telefonuyla kırık camı ve yere dökülen kanları görüntüledi. 

KANAMASI VARKEN SOYGUNA DEVAM ETTİ 

İhbar üzerine gelen polis ekipleri, şüpheliden dışarı çıkmasını istedi. Ancak tüm ikna çabalarına karşın şüpheli çıkmayı reddetti. Bunun üzerine içeri giren polis, kadını yaka paça gözaltına aldı.

HASTANEYE KALDIRILDI

Özlem D. olduğu ve 19 ayrı suç kaydı bulunduğu belirlenen şüpheli, polis ve sağlık ekipleri tarafından dışarıya taşındı. Gözaltına alınan Özlem D., tedavisi için polis gözetiminde hastaneye kaldırıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x